Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat de website beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken, gebruiker sesies te regelen en zoekmachine vriendelijke slugs te kunnen wijzigen. Door de site verder te bezoeken, gaat u akkoord met dit gebruik. Lees meer Sluiten

Resultaten

Resultaten 2019
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
6-2 gewonnen (02-06) competitie Gemengd zondag hoofdkl. van Horne 1 - Baarn 1 KAMPIOEN Weert
8-0 gewonnen (26-05) competitie Gemengd zondag hoofdkl. van Horne 1 - Dekker Tennis 1 Weert
  (19-05) competitie Nationale Interclub Heren TC Tenkie thuis Hasselt
5-3 gewonnen (19-05) competitie Gemengd zondag hoofdkl. De Gouw 1 - van Horne 1 (niet gespeeld) Zaandam
8 - 0 gewonnen (12-05) competitie Gemengd zondag hoofdkl. van Horne 1 - Tam 1 Weert
  (11-05) competitie    
  (05-05) competitie Nationale Interclub Heren TC Tenkie uit  
  (04-05) competitie (niet gespeeld)  
1e r. verloren wk 18 ITF $15,000 M15 Antalya - Antalya Antalya (TR)
2e plaats wk 18 ITF (HD) $15,000 M15 Antalya - Antalya Antalya (TR)
  (28-04) competitie Nationale Interclub Heren TC Tenkie thuis (niet gespeeld) Hasselt (BE)
2e r. Q verloren wk 17 ITF  $15,000 M15 Antalya - Antalya Antalya (TR)
kwartfin. verloren wk 17 ITF (HD) $15,000 M15 Antalya - Antalya Antalya (TR)
4 - 4 gelijk (22-04) competitie Gemengd zondag hoofdkl. Domstad 1 - van Horne 1 (niet gespeeld) Utrecht
5 - 3 verloren (14-04) competitie Gemengd zondag hoofdkl. van Horne 1 - Victoria 1 Weert
6 - 2 gewonnen (07-04) competitie Gemengd zondag hoofdkl. Alta 2 - van Horne 1 Amersfoort
4/8 (32) 13 1 HE Wijkom Open NRT** 2019 Beverwijk
2/4 (32) 09 1 HE NRT** Burgersdijk tennis Rhijenhof 2019 Den Haag
1e r. Q verloren 06 ITF ITF World Tennis Tour M15 Kaarst Kaarst (DE)
9 / 16 (32) 01 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Tennisacademy Henk van Hulst Valkenswaard
1e plaats 01 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Tennisacademy Henk van Hulst Valkenswaard
 
Resultaten 2018
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
2e r. Q verloren 50 Future $15,000 Turkey F40 Futures Antalya (TR)
2e plaats 50 Future $15,000 Turkey F40 Futures Antalya (TR)
1e r. verloren 49 Future $15,000 Turkey F39 Futures Antalya (TR)
2e r. verloren 49 Future (HD) $15,000 Turkey F39 Futures Antalya (TR)
3e r. Q verloren 45 Future $15,000 Turkey F35 Futures Antalya (TR)
1e r. verloren 45 Future (HD) $15,000 Turkey F35 Futures Antalya (TR)
1e r. verloren 44 Future $15,000 Turkey F34 Futures Antalya (TR)
2e r. verloren 44 Future (HD) $15,000 Turkey F34 Futures Antalya (TR)
1e r. verloren 41 Future $15,000 Spain F31 Futures Riba Roja (ES)
1e r. verloren 34 Future $15,000 Netherlands F5 Futures Rotterdam
2e r. verloren 34 Future (HD) $15,000 Netherlands F5 Futures Rotterdam
1e r. verloren 33 Future $15,000 Netherlands F4 Futures Oldenzaal
1e r. verloren 33 Future (HD) $15,000 Netherlands F4 Futures Oldenzaal
1e r. Q. opgave 32 Future $15,000 Finland F2 Futures Hyvinkaa (FI)
2e plaats 31 Future (HD) $15,000 Finland F1 Futures / 1e ATP punten HD Kaarina (FI)
1e r. verloren 31 Future $15,000 Finland F1 Futures Kaarina (FI)
3e r. Q verloren 30 Future $15,000 Lithuania F1 Futures Vilnius (LT)
3e r. Q verloren 29 Future $15,000 Estonia F1 Futures Parnu (EE)
5 - 4 gewonnen (07-07) competitie Erste Verbandsliga TC Rheinstadion - Netzballverein Düsseldorf (DE)
1e r. Q verloren 27 Future $15,000 Netherlands F2 Futures Den Haag
7 - 2 gewonnen (30-06) competitie Erste Verbandsliga BW Kamp-Lintfort - Netzballverein Kamp-Lintfort (DE)
2e r. verloren 26 Future $15,000 Netherlands F1 Futures / ATP punt behaald Alkmaar
1e r. verloren 26 Future (HD) $15,000 Netherlands F1 Futures Alkmaar 
9 - 0 gewonnen (23-06) competitie Erste Verbandsliga Netzballverein - Lintorfer TC Velbert (DE)
3e r. Q verloren 18 Future $15,000 Belgium F1 Futures Havré (BE)
8 - 1 gewonnen (16-06) competitie Erste Verbandsliga ETB SW Essen - Netzballverein Essen (DE)
9 - 0 gewonnen (09-06) competitie Erste Verbandsliga Netzballverein - Bayer Wuppertal Velbert (DE)
3e r. Q verloren 23 Future $15,000 Turkey F22 Futures Antalya
2e r. verloren 23 Future $15,000 Turkey F22 Futures Antalya
5 - 3 verloren (03-06) competitie Gemengd zondag hoofdkl. NIP 1 - Heerhugowaard 1 (niet gespeeld) Roermond
5 - 3 gewonnen (27-05) competitie Gemengd zondag hoofdkl. Salland 2 - NIP 1 Bathmen
6 - 2 verloren (13-05) competitie Gemengd zondag hoofdkl. NIP 1 - Van Horne 1 Roermond
7 - 2 gewonnen (13-05) competitie Nationale Interclub Heren RTC Liege - TC Tenkie (niet gespeeld) Luik (BE)
8 - 1 gewonnen (06-05) competitie Nationale Interclub Heren TC Tenkie - TC Tennisdel Hasselt (BE)
7 - 1 verloren (06-05) competitie Gemengd zondag hoofdkl. NIP 1 - Thor de Bataaf 1 (niet gespeeld) Roermond
9 - 0 gewonnen (05-05) competitie Erste Verbandsliga Netzballverein - TUS St. Hubert Velbert (DE)
6 - 3 gewonnen (29-04) competitie Nationale Interclub Heren Vautour TC - TC Tenkie Tournai (BE)
6 - 2  verloren (22-04) competitie Gemengd zondag hoofdkl. Victoria 1 - NIP 1 Rotterdam
7 - 2  verloren (22-04) competitie Nationale Interclub Heren TC Tenkie - TC De Koddaert (niet gespeeld) Hasselt (BE)
6 - 2 gewonnen (15-04) competitie Gemengd zondag hoofdkl. NIP 1- Volley 1 Roermond
7 - 1 gewonnen (08-04) competitie Gemengd zondag hoofdkl. Leimonias 2 - NIP 1 Den Haag
9 / 16 (32) 10 1 HE Nat. Ranglijsttoern.**Tenniscentrum Blijdorp Rotterdam
9 / 16 (32) 01 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Tennisacademy Henk van Hulst Valkenswaard
1e plaats 01 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Tennisacademy Henk van Hulst Valkenswaard
 
Resultaten 2017
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
3e r. Q verloren 50 Future $15,000 Turkey F47 Futures Antalya (TR)
1e r. Q verloren 49 Future $15,000 Turkey F46 Futures Antalya (TR)
3e r. Q verloren 45 Future $15,000 Turkey F42 Futures Antalya (TR)
3e r. Q verloren 44 Future $15,000 Turkey F41 Futures Antalya (TR)
2e r. Q verloren 39 Future $15,000 Turkey F36 Futures Antalya (TR)
1e r. verloren 39 Future (HD) $15,000 Turkey F36 Futures Antalya (TR)
2e r. Q verloren 38 Future $15,000 Turkey F35 Futures Antalya (TR)
2e r. verloren 38 Future (HD) $15,000 Turkey F35 Futures Antalya (TR)
3 / 4 (32) 35 1 HE Genneper Parken Trophy Eindhoven
1e r. verloren 35 Future $15,000 Netherlands F7 Futures Schoonhoven (NL)
2e r. Q verloren 34 Future $15,000 Netherlands F6 Futures Rotterdam (NL)
1e r. verloren 34 Future (HD) $15,000 Netherlands F6 Futures Rotterdam (NL)
3e r. Q verloren 33 Future $15,000 Netherlands F5 Futures Oldenzaal (NL)
1e r. verloren 33 Future (HD) $15,000 Netherlands F5 Futures Oldenzaal (NL)
2e r. Q verloren 32 Future $15,000 Belgium F8 Futures Eupen (BE)
1e r. verloren 32 Future (HD) $15,000 Belgium F8 Futures Eupen (BE)
2e r. verloren 30 Future $15,000 Estonia F1 Futures / 1e ATP-punt Parnu (EE)
2e r. Q verloren 29 Future $ 15,000 Lithuania F1 Futures Vilnius (LT)
1e r. verloren 29 Future (HD) $ 15,000 Lithuania F1 Futures Vilnius (LT)
3e r. Q. verloren 28 Future $15,000 Netherlands F4 Futures Amstelveen
6 - 0 gewonnen (09-07) competitie Erste Verbandsliga TC 80 Gummersbach-uit: TC Bayer Dormagen (niet gespeeld) Dormagen (DE)
2e r. Q verloren 27 Future $15,000 Netherlands F3 Futures Middelburg
1e r. verloren 27 Future (HD) $15,000 Netherlands F3 Futures Middelburg
8 - 1 gewonnen (02-07) competitie Erste Verbandsliga TC 80 Gummersbach-thuis: TC Sportpark RW Rheinbach (niet gespeeld) Gummersbach (DE)
2e r. verloren 26 Future (HD) $15,000 Netherlands F2 Futures Breda
7 - 2 gewonnen (25-06) competitie Erste Verbandsliga TC 80 Gummersbach-thuis: TC Weiden Gummersbach (DE)
1e r. verloren 25 Future $15,000 Netherlands F1 Futures Alkmaar
2e r. verloren 25 Future (HD) $15,000 Netherlands F1 Futures Alkmaar
1e plaats 22 1 HE Nat. Ranglijsttoern.* Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi Rosmalen
6 - 2 gewonnen (28-05) competitie Gemengd sen. hoofd kl. landelijk-thuis: THOR De Bataaf 1 Roermond
6 - 3 gewonnen (21-05) competitie Erste Verbandsliga TC 80 Gummersbach-thuis: Kölner KHT SW (niet gespeeld) Gummersbach (DE)
6 - 2 gewonnen (21-05) competitie Gemengd sen. hoofd kl. landelijk-thuis: T.V. Heerhugowaard 2 Roermond
6 - 3 gewonnen (14-05) competitie Erste Verbandsliga TC 80 Gummersbach-uit: TC GW Aachen 2 Aachen (DE)
7 - 1 verloren (14-05) competitie Gemengd sen. hoofd kl. landelijk-uit: T.C. Victoria 1 (niet gespeeld) Rotterdam
8 - 1 gewonnen (07-05) competitie Erste Verbandsliga TC 80 Gummersbach-uit: Baesweiler TC Baesweiler (DE)
6 - 2 verloren (07-05) competitie Gemengd sen. hoofd kl. landelijk-uit: A.L.T.V. Tepci 1 (niet gespeeld) Apeldoorn
6 - 2 verloren (30-04) competitie Gemengd sen. hoofd kl. landelijk-thuis: T.C. Salland 1 Roermond
4 - 4 gelijk (17-04) competitie Gemengd sen. hoofd kl. landelijk-uit: T.C. Domstad 1 (niet gespeeld) Utrecht
6 - 2 verloren (09-04) competitie Gemengd sen. hoofd kl. landelijk-thuis: T.V. De Lobbelaer 2 (niet gespeeld) Roermond
1e r. Q verloren

05

Future

$15,000 Egypt F3 Futures - Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh (EG)
1e r. Q verloren

04

Future

$15,000 Egypt F2 Futures - Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh (EG)
1e r. Q verloren 03 Future $15,000 Germany F2 Futures - Kaarst Kaarst (DE)
5 / 8 (32) 01 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
3 / 4 (16) 01 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
 
Resultaten 2016
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
1e r. verloren 52 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Focus Tennis Academy Rotterdam
1e r. Q verloren 45 Future (HE) $10,000 Estonia F4 Futures Parnu (EE)
 2e r. Q verloren 44 Future (HE) $10,000 Estonia F3 Futures Tallinn (EE)
2e r. verloren 43 Future (HD) $10,000 Estonia F2 Futures Tartu (EE)
1e r. verloren 43 Future (HE) $10,000 Estonia F2 Futures Tartu (EE)
2e r. verloren 35 Future (HD) $10,000 Netherlands F7 Futures Schoonhoven
3e r. Q verloren 35 Future (HE) $10,000 Netherlands F7 Futures Schoonhoven
1e r. verloren 34 Future (HD) $10,000 Netherlands F6 Futures Rotterdam
1e r. verloren 34 Future (HE) $10,000 Netherlands F6 Futures Rotterdam
2e r. verloren 33 Future (HD) $10,000 Netherlands F5 Futures Oldenzaal
1e r. Q verloren 33 Future (HE) $10,000 Netherlands F5 Futures Oldenzaal
opg. 1e r. Q 31 Future (HE) $10,000 Germany F9 Futures Essen
opg. 1/4 finale 30 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Rapiditas Nijmegen
1e plaats 29 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Kerres Open Nieuwenhagen
1e plaats 29 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Kerres Open Nieuwenhagen
9 / 16 (32) 27 1 HE Nat. Ranglijsttoern. Nat. Ranglijsttoern.**** Rhijenhof Open 2016 Den Haag
1e r. Q verloren 27 Future (HE) $ 10,000 Belgium F4 Futures De Haan (BE)
2e r. verloren 26 Future (HD) $ 10,000 Netherlands F3 Futures Middelburg
5 - 4 gewonnen (25-06) competitie Erste Verbandsliga Lintorf-uit: Stadtwald Hilden (niet gespeeld) Hilden (DE)
9 / 16 (32) 25 1 HE Nat. Ranglijsttoern. Nat. Ranglijsttoern.**** Open Startbaan toernooi Amstelveen
2e r. Q verloren 25 Future (HE) $ 10,000 Belgium F2 Futures Havré (BE)
1e r. verloren 25 Future (HD) $ 10,000 Belgium F2 Futures Havré (BE)
7 - 2 verloren (18-06) competitie Erste Verbandsliga Lintorf-thuis: TC Bredeney (niet gespeeld) Meerbusch (DE)
1e r. verloren 24 Future (HD) $ 10,000 Netherlands F1 Futures Alkmaar
6 - 3 gewonnen (11-06) competitie Erste Verbandsliga Lintorf-uit: Dinslakener BW Dinslaken (DE)
8 - 0 gewonnen (05-06) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-thuis: T.V. Woolderes 1 Roermond
5 - 4 gewonnen (04-06) competitie Erste Verbandsliga Lintorf-thuis: TC Rheinstadion Meerbusch (DE)
7 - 1 gewonnen (29-05) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-uit: OTC De Warande 1 Oosterhout
7 - 1 gewonnen (22-05) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-thuis: T.C. Salland 3 Roermond
7 - 1 gewonnen (08-05) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-thuis: THOR De Bataaf 2 Roermond
9 - 0 verloren (07-05) competitie Erste Verbandsliga Lintorf-uit: GW Moyland Bedburg-Hau (DE)
5 - 4 verloren (30-04) competitie Erste Verbandsliga Lintorf-thuis: Netzballverein Meerbusch (DE)
5 - 3 gewonnen (24-04) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-uit: L.T.C. Festina 2 Amsterdam
7 - 1 gewonnen (17-04) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-thuis: T.V. Beekhuizen 1 Roermond

8 - 0 gewonnen

(10-04)

competitie

Gemengd sen. 1e kl. landelijk-uit: G.L.T.C. Het Spieghel 1 Hilversum
1e r. Q verloren 12 Future (HD) $10,000 France F7 Futures - Villers Les Nancy Frankrijk (FR)
1e r. Q verloren 11 Future $10,000 Italy F3 Futures - Sondrio Italië (IT)
1e r. Q verloren 10 Future $10,000 Italy F2 Futures - Basiglio Italië (IT)
2e r. Q verloren 08 Future $10,000 Israël F3 Futures - Tel Aviv - Ramat Gan Israël (IL)
1e r. Q verloren 07 Future $10,000 Israël F2 Futures - Tel Aviv - Ramat Gan Israël (IL)
2e r. Q verloren 06 Future $10,000 Israël F1 Futures - Tel Aviv - Ramat Gan Israël (IL)
5 - 1 gewonnen (09-01) competitie Erste Verbandsliga-uit: MTV Kahlenberg Mülheim (DE)
 
Resultaten 2015
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
5 / 8 (32) 53 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
1e plaats (16) 53 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
17 / 32 (32) 52 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Focus Tennis Academy Rotterdam
5 / 8 (8) 52 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Focus Tennis Academy Rotterdam
1e r. verloren 50 toernooi Circuit du Littoral US Dunkerque Tennis Dunkerque (F)
5 - 1 gewonnen (05-12) competitie Erste Verbandsliga-thuis: Gladbacher HTC 2 Meerbusch (D)
5 - 1 gewonnen (29-11) competitie Erste Verbandsliga-uit:GW Oberkassel Düsseldorf (D)
1e r. Q verloren 37 Future $10,000 Croatia F15 Futures Bol (Kroatië)
2e r. verloren 36 Future (HD) $10,000 Croatia F14 Futures Bol (Kroatië)
1e r. Q verloren 36 Future $10,000 Croatia F14 Futures Bol (Kroatië)
2e r. Q verloren 35 Future $15,000 Netherlands F6 Futures Rotterdam
1e r. Q verloren 34 Future $10,000 Belgium F11 Futures Jupille-sur-Meuse
5 / 8 (32) 32 1 HE Nat. Ranglijsttoern.**** Brunssum Open Brunssum
9 / 16 (16) 32 1 HD Nat. Ranglijsttoern.**** Brunssum Open Brunssum
5 / 8 (32) 31 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Rapiditas Nijmegen
2e plaats 31 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Rapiditas Nijmegen
1e r. Q verloren 31 Future $10,000 Germany F9 Futures Essen (D)
niet gespeeld 30 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Aope Zittesje Sittard
opgave 29 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Kerres Open Landgraaf
9 / 16 (32) 28 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Shot Open Zeist
2e plaats 28 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Shot Open Zeist
1e r. Q verloren 28 Future $15,000 Netherlands F4 Futures Amstelveen
1e r. verloren 27 Future $15,000 Netherlands F3 Futures Middelburg
17 / 32 (32) 26 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Iduna Open Utrecht
1e r. verloren 26 Future $10,000 Belgium F3 Futures Havré (B)
17 / 32 (32) 25 1 HE Nat. Ranglijsttoern.*Nat. Ranglijsttoern.**** Open Startbaan toernooi Amstelveen
9 - 0 verloren (13-06) competitie Erste Verbandsliga-uit: Gladbacher HTC 2 Mönchengladb(D)
9 / 16 (16) 24 1 HE KNLTB Wildcard Toernooi 2015 Almere
5 - 3 gewonnen (31-05) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-thuis: T.C. Domstad 1 Roermond
6 - 3 gewonnen (30-05) competitie Erste Verbandsliga-thuis: BW 1919 Elberfeld Wuppertal (D)
2e plaats 21 1 HE Nat. Ranglijsttoern.* Teun v. Pelt Pinkstertoernooi Rosmalen
7 - 1 gewonnen (17-05) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-thuis: E.T.V. Volley 1 Roermond
7 - 2 gewonnen (16-05) competitie Erste Verbandsliga-thuis: TC Bovert Meerbusch (D)
5 - 3 verloren (10-05) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-uit: E.L.T.V. 1 Eindhoven
9 - 0 gewonnen (09-05) competitie Erste Verbandsliga-uit: Mülheim-Dümpten Mülheim (D)
5 - 4 gewonnen (02-05) competitie Erste Verbandsliga-thuis: TC Schellenberg e.V. Ratingen (D)
5 - 3 verloren

(26-04)

competitie

Gemengd sen. 1e kl. landelijk-thuis: TC Nieuwenhagen 1 Roermond

5 - 4 verloren (25-04) competitie Erste Verbandsliga-uit: TC Rheinstadion e.V. Düsseldorf (D)
4 - 4 gelijk (19-04) competitie Gemengd sen.1e kl. landelijk-uit:OTC De Warande 1 Oosterhout
7 - 1 gewonnen (12-04) competitie Gemengd sen.1e kl. landelijk-thuis:TV Prinsenbeek 1 Roermond
7 - 1 verloren (06-04) competitie Gemengd sen. 1e kl. landelijk-uit: TC van Horne 1 Weert
2e r. Q verloren 14 Future $ 10.000 Turkey F13 Futures - Antalya Turkije
1e r. Q verloren 13 Future $ 10.000 Turkey F12 Futures - Antalya Turkije
2e r. Q verloren 12 Future $ 10.000 Turkey F11 Futures - Antalya Turkije
9 / 16 (32) 10 1 HE Nat. Ranglijsttoern** Tenniscentrum Meerzicht Zoetermeer
 
Resultaten 2014
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
17 / 32 (32) 50 1 HE Approach Nat. Ranglijsttoern. ** Eibergen Eibergen
9 / 16 (32) 47 1 HE Approach Nat. Ranglijsttoern.** Eibergen Eibergen
1e plaats 42 1 HD Approach Nat. Ranglijsttoern.** Emmeloord Emmeloord
9 / 16 (32) 42 1 HE Approach Nat. Ranglijsttoernooi** Emmeloord Emmeloord
5 / 8 (16) 38 3 HE Masters District Oost-Brabant 2014 Eindhoven
1e plaats 36 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Neckslag Open Wijdewormer
17 / 32 (32) 36 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Neckslag Open Wijdewormer
9 / 16 (32) 35 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Genneper Parken Trophy Eindhoven
3 / 4 (32) 35 3 HE Genneper Parken Trophy-Open Eindhovense
Eindhoven
9 / 16 (16) 34 1 HE Nat. Ranglijsttoern.* A.L.T.V. Tepci NRT 2014 Apeldoorn
2e r. Q verloren 34 Future / 1e k. $15,000 Netherlands F5 Futures Oldenzaal
5 /8 (16) 32 1 HD Nat. Ranglijsttoern.**** Brunssum Open 2014 Brunssum
9 / 16 (32) 32 1 HE Nat. Ranglijsttoern.**** Brunssum Open 2014 Brunssum
3 / 4 (16) 31 3 HE Sla Raak Open 2014 Winschoten
9 / 16 (16) 31 1 HD Nat. Ranglijsttoern.*** Rabobank NRT Winschoten
17 / 32 (32) 31 1 HE Nat. Ranglijsttoern.*** Rabobank NRT Winschoten
9 / 16 (32) 30 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Van der Valk Aope Zittesje Sittard
9 / 16 (32) 30 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Van der Valk Aope Zittesje Sittard
2e r. Q verloren 30 Future $10,000 Germany F9 Futures Essen
Duitsland
5 / 8 (16) 29 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Kerres Open 2014 Landgraaf
17 / 32 (32) 29 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Kerres Open 2014 Landgraaf
opgave 1e r. 29 Future $10,000 Belgium F7 Futures Westende-Middelkerke
België
17 / 32 (32) 28 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** LTC Ruïne van Brederode Open Santpoort-Zuid
2e plaats 27 1 HD Nat. Ranglijsttoern.* Heerhugowaard's Open Heerhugowaard
1e r. hfdschema 27 1 HE Nat. Ranglijsttoern.* Heerhugowaard's Open Heerhugowaard
2e plaats 27 3 HE Heerhugowaard's Open Heerhugowaard
1e r. Q verloren 26 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Iduna Open 2014 Utrecht
1e plaats 23 2 HE Bastion Baselaar Pinkstertoernooi Rosmalen
2e plaats 23 3 HD Bastion Baselaar Pinkstertoernooi Rosmalen
1e r. hfdschema 23 1 HE Nat. Ranglijsttoern.* Teun v. Pelt Pinkstertoernooi Rosmalen
8 - 0 gewonnen (01-06) competitie Gemengd sen. 2e kl. landelijk-uit: GTR 2 Spaubeek
4 - 2 verloren (31-05) competitie Eredivisie heren 17+ district-thuis: T.V. Woburnpark 1 Beek en Donk
6 - 2 gewonnen

(25-05)

competitie

Gemengd sen. 2e kl. landelijk-thuis: LTV  Eeckenrode 1 Roermond

5 - 1 verloren (24-05) competitie Eredivisie heren 17+ district-uit: B.L.T.V. 1 Breda
6 - 2 gewonnen (18-05) competitie Gemengd sen.2e kl.landelijk-uit: T.V. De Lissevoort 1 Nuenen
5 - 1 verloren (17-05) competitie Eredivisie heren 17+ district-thuis: H.T.C. Son 2000 1 Beek en Donk
8 - 0 gewonnen (11-05) competitie Gemengd sen. 2e kl. landelijk-thuis: Rapiditas 2 Roermond
3 - 3 gelijk (10-05) competitie Eredivisie heren 17+ district-thuis: L.T.C. Goirle 1 Beek en Donk
7 - 1 gewonnen (21-04) competitie Gemengd sen. 2e kl. landelijk-uit: T.C. Venray 1 Venray
6 - 0 gewonnen (19-04) competitie Eredivisie heren 17+ district-uit: Bastion Baselaar 1 Rosmalen
8 - 0 gewonnen (13-04) competitie Gemengd sen. 2e kl. landelijk-thuis: Tennisclub Venlo 2 Roermond
5 - 1 gewonnen (12-04) competitie Eredivisie heren 17+ district-thuis: T.V. Groot Zuideveld 1 Beek en Donk
8 - 0 gewonnen (06-04) competitie Gemengd sen. 2e kl. landelijk-uit: 't Root 1 Asten
3 - 3 gelijk (05-04) competitie Eredivisie heren 17+ district-uit: L.T.C. De Zoom 1 Bergen op Zoom
17 / 32 (32) 11 t/m 18 jr HE NOJK t/m 18 jr 2014 jeugdranglijsttoernooi***** Rotterdam
5 / 8 8 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** W.C. Schelde International Goes
5 / 8 8 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** W.C. Schelde International Goes
1e plaats 6 Open 20éme Open de Tennis de Sin Le Noble Frankrijk
22-26 verloren zo 26-01 Stedentennis Thuis tegen LTA Maaseik Susteren
37-11 gewonnen zo 12-01 Stedentennis Uit tegen Kropman Tennis Academy Nijmegen
1e r. hfdschema 1 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
1e plaats 1 3 HE Cat 3 & 4 toernooi Tennisschool Henk v. Hulst Valkenswaard
 
Resultaten 2013
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
17 / 32 52 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** TC Sprenkelaar Apeldoorn
1e r. verloren 49 HE Toernooi Seclin Frankrijk
15-33 verloren zo 24-11 Stedentennis Thuis tegen LTV Eeckenrode Susteren
(QV) 47 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Eibergen herfst 2013 Eibergen
36-12 gewonnen zo 10-11 Stedentennis Thuis tegen Tennisschool Maascourt 1 Susteren
1e r. Maindraw 45 ITF HE - 18j. ITF Esch sur Alzette / grade 5  
1e r. Maindraw 45 ITF HD - 18j. ITF Esch sur Alzette / grade 5 Luxemburg
2e r. Qualification 43 ITF HE - 18j. ITF 4 Autumn Almere 2013 / grade 4
Nederland
31-17 gewonnen zo 13-10 Stedentennis Uit tegen Simon Tennis 1 Vught
1e r. Maindraw 36 ITF HE - 18j. A.L. Bodensee Junior Open - Kreuzlingen / grade 5 Zwitserland
1e r. Maindraw 36 ITF HD - 18j. A.L. Bodensee Junior Open - Kreuzlingen / grade 5 Zwitserland
1e r. Maindraw 34 ITF HE - 18j. LTA Maaseik Junior Open - Maaseik/grade 4 België
1e r. Maindraw 34 ITF HD - 18j. LTA Maaseik Junior Open - Maaseik/grade 4 België
17 / 32 32 1 HE Nat. Ranglijsttoern.**** Brunssum Open Brunssum
(QV) 31 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Sphaerinda Utrecht
17 / 32 30 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Van der Valk Aope Zittesje Sittard
5 / 8 30 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Van der Valk Aope Zittesje Sittard
(Q) 29 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Kerres Open 2013 Landgraaf
9 / 16 29 1 HD Nat. Ranglijsttoern.** Kerres Open 2013 Landgraaf
17 / 32 29 3 HE Kerres Open 2013 Landgraaf
2e r. Maindraw 27 ITF HE - 18j. Head Cup Bruchköbel / grade 4 Bruchköbel/Duitsland
2e 24 3 HE Waubachs Tennis Feest Landgraaf
9 / 16 23 2 HE ELTV Open Gravel Toernooi 2013 Eindhoven
5 / 8 23 3 HE ELTV Open Gravel Toernooi 2013 Eindhoven
6 - 2 gewonnen (02-06) competitie Gemengd sen. 2e kl. landelijk-thuis: Volley 3 Roermond
6 - 2 gewonnen (26-05) competitie Gemengd sen. 3e kl. landelijk-thuis: Merletten 1 Roermond
1e ronde Q verl. 22 ITF HE - 18j. Astrid Bowl Charleroi / grade 1 Charleroi/België
17 / 32 20 1 HE Nat. Ranglijsttoern.* Teun van Pelt Pinkstertoern. Rosmalen
5 / 8 20 1 HD Nat. Ranglijsttoern.* Teun van Pelt Pinkstertoern. Rosmalen
4 - 4 gelijk (12-05) competitie Gemengd sen. 3e kl. landelijk-uit: Lissevoort 2 Nuenen
4 - 4 gelijk (05-05) competitie Gemengd sen. 3e kl. landelijk-thuis: Eeckenrode 2 Roermond
6 - 2 verloren (28-04) competitie Gemengd sen. 3e kl. landelijk-uit: Pettelaer 1 Den Bosch
7 - 1 gewonnen (21-04) competitie Gemengd sen. 3e kl. landelijk-uit: Rapiditas 4 Nijmegen
5 - 3 gewonnen (14-04) competitie Gemengd sen. 2e kl. landelijk-thuis: 't Root 1 Roermond
1e r. Maindraw 13 ITF HD -18 j. ITF Malta ITF U/18 World Ranking Tournament Marsa/Malta
1e r. Maindraw 13 ITF HE -18 j. ITF Malta ITF U/18 World Ranking Tournament Marsa/Malta
26-22 gewonnen zo 24-02 Stedentennis Uit tegen Simon Tennis 1 Vught
2e 7 ITF HD -18j. 5th Kenya Internat. Junior Championships/grade 5 Nairobi/Afrika
3e r. Maindraw 7 ITF HE -18 j. 5th Kenya Internat. Junior Championships/grade 5 Nairobi/Afrika
1e ronde Q verl. 6 ITF HE -18 j. Nairobi Internat. Junior Championships II/grade 5 Nairobi/Afrika
45-3 gewonnen zo 27-01 Stedentennis Thuis tegen Stedentennis Oost-Brabant Susteren
27-21 gewonnen zo 13-01 Stedentennis Thuis tegen Team w.b. Teamtennis 1 Susteren
9 / 16 1 3 HE Cat 3 & 4 toernooi Tennisschool Henk v. Hulst Valkenswaard
(QV) 1 1 HE Nat. Ranglijsttoern.** Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
 
Resultaten 2012
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
38-10 gewonnen zo 25-11 Stedentennis Thuis tegen Simon Tennis 1 Susteren
2e ronde kwal. 44 ITF t/m 18 j. Heiveld Graydon Junior Indoor Open - Sint-Katelijne-Waver België
1e ronde kwal. 43 ITF t/m 18 j. ITF 4 Almere Autumn Indoor 2012 - Almere
Nederland
42-6 gewonnen zo 14-10 Stedentennis Uit tegen Stedentennis Oost-Brabant Beek en Donk
22-26 verloren zo 07-10 Stedentennis Uit tegen Team w.b. Teamtennis 1 Roosendaal
3 / 4 37 4 HE Districts Masters Limburg 2012 Echt
2e ronde hoofdt. 37 ITF t/m 18 j. ITF Luzern Junior Competition - Luzern Zwitserland
2e ronde kwal. 36 ITF t/m 18 j. Autolang Bodensee Junior Open - Kreuzlingen Zwitserland
9/16 35 3 HE Genneper Parken Trophy Eindhoven
(QL) 35 1 HE Nationaal Ranglijsttoern. ** Genneper Park en Trophy Eindhoven
1e ronde kwal. 34 ITF t/m 18 j. LTA Maaseik Junior Open België
2e 33 3 HE 38e Molentoernooi Horn
poule 3e 33 4 HE 38e Molentoernooi Horn
1e 33 4 HD 38e Molentoernooi Horn
33 / 64 32 NJK 16 HE Jeugdranglijsttoernooi ***** Ned. Kamp.sch. 16 jr. Hillegom
3 / 4 31 3 HE Orient Aope 2012 Sittard
2e 31 4 HE Orient Aope 2012 Sittard
(q) 30 1 HE Nat. Ranglijsttoern. ** Van der Valk Aope Zittesje Sittard
5 / 8 30 3 HE Van der Valk Aope Zittesje 2012 Sittard
2e 29 4 HD Kerres Open 2012 Landgraaf
17 / 32 26 1 HE Nationaal Ranglijsttoernooi ** TAM Open NRt 2012 Groningen
1e 25 3 GD Dunlop Prinsejagt Open 2012 Eindhoven
3 / 4 25 3 HE Dunlop Prinsejagt Open 2012 Eindhoven
17 / 32 24 1 HE Nationaal Ranglijsttoernooi ** Aeolus-Oledo toernooi Rotterdam
8 - 0 gewonnen (10-06) competitie Gemengd sen. 4e kl. landelijk-uit: Lichtenberg 1 Weert
3 / 4 23 2 HE ELTV Open Gravel Toernooi 2012 Eindhoven
3 / 4 23 3 HE ELTV Open Gravel Toernooi 2012 Eindhoven
3 / 4 21 3 HE Meeùs Pinkstertoernooi 2012 Bastion Baselaar Rosmalen
17 / 32 21 1 HE Nationaal Ranglijsttoernooi * 1 Bastion Baselaar Rosmalen
5 - 3 gewonnen (20-05) competitie Gemengd sen. 4e kl. landelijk-thuis: Panta Rhei 2 Roermond
8 - 0 gewonnen (13-05) competitie Gemengd sen. 4e kl. landelijk-uit: GTR 4 Geleen
8 - 0 gewonnen (06-05) competitie Gemengd sen. 4e kl. landelijk-thuis: SLTC 1 Roermond
5 / 8 18 t/m 16 HE L.T.C. Barneveld Jeugdranglijsttoernooi *** Barneveld
1e 18 t/m 16 HD L.T.C. Barneveld Jeugdranglijsttoernooi *** Barneveld
7 - 1 gewonnen (22-04) competitie Gemengd sen. 4e kl. landelijk-uit: B.R.Z. 3 Beek
7 - 1 gewonnen (15-04) competitie Gemengd sen. 4e kl. landelijk-thuis: Tonido 1 Roermond
6 - 2 gewonnen (09-04) competitie Gemengd sen. 4e kl. landelijk-uit: Ray Prickers 1 Weert
17 / 32 10-11 t/m 16 HE NOJK t/m 16 jr 2012 jeugdranglijsttoernooi***** Rotterdam
1e ronde verl. 7   ITF 4 Indoor Almere 2012 Almere
2e 5-6 t/m 16 HE Krokus Jeugdranglijsttoernooi *** Roosendaal
3 / 4 4 2 HE Geldrop Banen Bavaria Toernooi 2012 Geldrop
9 / 16 4 1 HD Henk Timmer Circuit/Geldrop Banen Geldrop
2e 3 t/m 16 HD VTC Dubbel JRT (weekend) Best
17 / 32 1 3 HE Cat. 3 en 4 Toernooi Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
9 / 16 1 4 HE Cat. 3 en 4 Toernooi Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
1e ronde verl. 1 1 HE Henk Timmer Circuit/Tennisschool Henk van Hulst Valkenswaard
 
Resultaten 2011
Resultaat Week Categorie Toernooi Plaats
9 / 16 52 t/m 16 HE Jan Lanting Kerst Jeugdranglijsttoernooi *** Groningen
26 / 37 46 t/m 16 HE Winter Jeugd Circuit t/m 14 en 16 jaar 2011 Doorn
9 / 16 44 t/m 16 HD Geldrop Banen Jeugdranglijsttoernooi *** Geldrop
Poule 3e 38 5 HE Districts Masters Oost-Brabant (op uitnodiging) Nuenen
5 / 8 36 HE Intersport Biggelaar ACTUEEL RATING TOERNOOI Veldhoven
9 / 16 35 3 HE Oost-Brabant Open (Genneper Parken Trophy) Eindhoven
17 / 32 35 4 HE Oost-Brabant Open (Genneper Parken Trophy) Eindhoven
5 / 8 31 4 HD Orient Aope Sittard
9 / 16 31 4 HE Orient Aope Sittard
Poule 2e 30 5 HD Van der Valk Aope Zittesje Sittard
17 / 32 30 4 HE Van der Valk Aope Zittesje Sittard
3 / 4 29 4 HE Open Root Asten
1e 29 5 HE Open Root Asten
3 / 4 28 5 GD Fellenoord Open 2011 Eindhoven
9 / 16 28 4 HE Fellenoord Open 2011 Eindhoven
2e 28 5 HE Fellenoord Open 2011 Eindhoven
Poule 3e 27 4 HE ACCS Maarheeze Open Maarheeze
1e 27 5 HE ACCS Maarheeze Open Maarheeze
3 / 4 26 3 HE Makelaars van Nu Open 2011 Eindhoven
2e 26 5 HE Makelaars van Nu Open 2011 Eindhoven
3 / 4 25 3 HE Dunlop Prinsejagt Open toernooi 2011 Eindhoven
2e 25 4 HE Dunlop Prinsejagt Open toernooi 2011 Eindhoven
Poule 2e 24 4 HE De Mast Open 2011 Geldrop
2e 24 5 HE De Mast Open 2011 Geldrop
Poule 2e 23 4 HE Open Gravel Toernooi 2011 Eindhoven
1e 23 5 HE Open Gravel Toernooi 2011 Eindhoven
5 / 8 18 t/m 16 HE LJK 2011 op div. parken (finale 1e pinksterdag) Div. parken
Poule 2e 12 4 HE Tegenbosch Open Lente-Enkeltoernooi Eindhoven
17 / 32 8 t/m 16 HE Jan Lanting K3 Krokusjeugdtoernooi t/m 14 en 16 Groningen
 
Background